آیا تا به حال به تزریق چربی فکر کرده‌اید؟ اگر به دنبال چنین روش ‌‌‌هایی برای اصلاح فرم صورت یا بدن خود هستید، بهتر است ابتدا اطلاعات کافی را جمع‌آوری کنید. در این مقاله ‌می‌خواهیم در مورد تزریق چربی، ست تزریق چربی صحبت کرده و بهترین نواحی را برای این کار معرفی کنیم.

تزریق چربی روشی برای اصلاح فرم صورت و بدن

لیپولیتیک‌‌‌ها داروهایی برای اصلاح شکل هستند که به طور گسترده در زیبایی استفاده ‌می‌شوند. آن ها در زیر پوست با ست تزریق چربی تزریق ‌می‌شوند و به شما امکان ‌می‌دهند رسوبات چربی در شکم، باسن، صورت، گردن، بازوها و دکلته را از بین ببرید. خود این تکنیک “لیپولیز” نامیده ‌می‌شود که نه تنها برای خلاص شدن از شر چربی، بلکه برای بهبود وضعیت پوست و بازگرداندن متابولیسم در بافت‌‌‌ها انجام ‌می‌شود. لیپولیتیک چگونه کار ‌می‌کند؟ با تغذیه نامناسب، استرس، اختلال در عملکرد تیروئید و دلایل دیگر، اختلالاتی در بدن رخ ‌می‌دهد که منجر به افزایش حجم چربی زیر پوست ‌می‌شود.

اصلاح با لیپولیتیک استفاده از آنزیم ‌‌‌های طبیعی است که با سوزن‌‌‌ های نازک در نواحی مشکل تزریق ‌می‌شوند و چربی‌‌‌ها را تجزیه ‌می‌کنند. این داروها اساساً نوعی فسفاتیدیل کولین هستند که توسط کبد برای اطمینان از متابولیسم چربی تولید ‌می‌شود. اگر مقدار کمی ‌از این آنزیم در بدن وجود داشته باشد، متابولیسم کند ‌می‌شود. لیپولیتیک سطح فسفاتیدیل کولین را بالا ‌می‌برد و به اصلاح وضعیت کمک ‌می‌کند.

تزریق چربی

مهم ترین مزایای تزریق چربی یا لیپوتیک

مزایای اصلی لیپولیتیک عبارتند از:

لیپولیتیک مستقیم حاوی موادی است که به تخریب سلول ‌‌‌های چربی کمک ‌می‌کند. این مواد عبارتند از سدیم دئوکسی کولات و فسفاتیدیل کولین. اولی غشای سلول چربی را از بین برده و دو‌می ‌محتویات آن را از بین ‌می‌برد. یعنی چربی به معنای واقعی کلمه “حل ‌می‌شود” و محصولات تجزیه به طور طبیعی بدن را ترک ‌می‌کنند.

لیپولیتیک با عملکرد غیرمستقیم بر فرآیند چربی ‌سوزی بدون از بین بردن سلول ‌‌‌های چربی تأثیر ‌می‌گذارد. آن ها متابولیسم را تسریع کرده و تخلیه لنفاوی را فراهم ‌می‌کنند. این لیپولیتیک ‌‌‌ها اغلب به ناحیه صورت و سایر قسمت‌‌‌ هایی که حجم چربی کم است تزریق ‌می ‌شوند. نتایج آن ها مشابه کاهش وزن طبیعی است.

لیپولیتیک در چه نقاطی از بدن تزریق ‌می‌شود؟

لیپولیتیک به شما امکان ‌می‌دهد که تقریباً هر ناحیه‌ ای از بدن را اصلاح کنید. در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد که در چه نقاطی از بدن می توانید این تزریق را انجام دهید.

تزریق چربی به صورت

در نتیجه تزریق به پوست صورت، این ناحیه نازک‌تر و جوان‌تر می‌شود، خاصیت ارتجاعی پوست افزایش می‌یابد و کانتور صورت سفت می‌شود. همچنین با این روش چانه دوتایی اصلاح ‌می‌شود.

تزریق چربی به معده

لیپولیتیک بافت بدن را سفت ‌می‌کند، کمر را باریک ‌می‌کند و کناره‌‌‌ های بیرون‌زده را اصلاح ‌می‌کند. رعایت سبک زندگی مناسب پس از عمل بسیار مهم است؛ زیرا حتی افزایش اندک وزن نیز کل نتیجه را نفی ‌می‌کند.

تزریق چربی به پاها

با این روش ‌می‌توان نقایص موضعی را از بین برد. یک چین بیش از حد بالای زانو یا ساق ‌‌‌های بیش از حد پر با تزریق اصلاح ‌می‌شوند. لیپولیتیک به شما این امکان را ‌می‌دهد که ران‌‌‌های خود را هم از بیرون و هم از داخل صاف کرده و همچنین سلولیت را از آن ها حذف کنید.

تزریق چربی به دست‌‌‌ها

با کمک لیپولیتیک، گردن، شانه ها و ساعد اصلاح ‌می‌شود و چربی اضافی از پشت دست‌‌‌ها برداشته ‌می‌شود.

تزریق چربی به باسن

لیپولیتیک باسن را سفت و لطیف ‌می‌کند، پوست متراکم‌تر ‌می‌شود، سلولیت از بین ‌می‌رود و حالت ظاهری بهتر ‌می‌شود.

خرید ابزارهای لازم برای تزریق چربی

برای انجام این کار باید از سوزن‌‌‌ های بسیار نازک و مخصوص استفاده شود که به منظور تهیه ست تزریق چربی ‌می‌توانید به سیتی جراح مراجعه کنید. محصولات این مجموعه به طور بهداشتی بسته ‌بندی شده و در کم ترین زمان تحویل داده ‌می‌شوند. برای مشاهده ست های گوناگون همچون ست فیس لیفت، سایت ما را بررسی کنید.

سخن پایانی

تزریق چربی یکی از روش‌‌‌ های اصلاح فرم بدن و صورت است و در نواحی زیادی انجام ‌می‌شود. در این مطلب این روش زیبایی را معرفی کرده و در مورد نواحی که ‌می‌توانید تزریق را انجام دهید، توضیح داده‌ ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *